+420 266 610 466
info@cortex.cz
fb ln

Senior Linux Administrátor

Smysluplná práce na velkých projektech
Debian GNU, Xen, Proxmox (KVM/LXC)

Jeďte dolů

Moderní technologie pro správu serverů

Servery u nás běží na Debian GNU s maximálním důrazem na virtualizaci pomocí Xen a Proxmox (KVM/LXC). Přehled budeš mít díky Nagios + Centreon / NetData. Využiješ tvorbu kontejnerů pomocí Dockeru a to především v rámci continuous integration a lokálního vývoje. Samozřejmě se neobejdeš ani bez verzování v Git/GitLab.

Vyvíjíme rozsáhlé cloudové aplikace a nedílnou součástí Tvé práce bude také správa serverových aplikací a služeb. Především webových serverů Apache, Nginx; programovacího jazyka PHP; relační databáze PostgreSQL; in-memory úložiště Redis; message brokeru RabbitMQ a dalších služeb.

Práce v cortexu!

Jsme přátelský tým programátorů, administrátorů a projekťáků a baví nás, že můžeme pracovat v krásné moderní budově pro mezinárodní klientelu, grilovat na terase, houpat se v závěsné síti nebo si udělat pohodlí ve fatboy a navíc nám dobře platí. Máme zadarmo angličtinu, můžeme se vzdělávat, školit a popíjet erární kafíčko.

Cortex je akciovka se stabilním zázemím, která je na trhu už 26 let, přesto jsme pohodová parta, která drží pohromadě a pracuje v neformálním prostředí.

Práce tě zaujala? Ozvi se nám!

Rádi si s tebou popovídáme.

Super. Jen tak dál!

Děkujeme za odeslání formuláře.
Brzy se ti ozveme. Máš se na co těšit.

Pojď s námi pracovat!


Neváhej se nám ozvat na sulc@cortex.cz
nebo jsme na telefonu +420 266 610 465

Je to práce pro Tebe?

Jsi zkušený Linux administrátor s pokročilou znalostí IT infrastruktury a serverů v rámci uvedených technologií? Máš zkušenosti se správou centrálního souborového systému, serverových služeb a aplikací? Víš jak spravovat servery, aby byly maximálně bezpečné, odolné vůči výpadkům a zároveň měly optimalizovaný výkon?

Pak jsi náš člověk! Ozvi se a získej zajímavou a smysluplnou práci.

Co ti nabídneme?

PŘÍSPĚVEK NA SPORT A KULTURU

Podporujeme aktivní životní styl našich zaměstnanců. Bez komplikací a předplacených karet.

FIREMNÍ NOTEBOOK

Pro práci z domova máte k dispozici firemní notebook v solidní kondici.

FIREMNÍ MOBILNÍ TARIF

Firemní mobilní neomezený tarif za velmi výhodných podmínek, nejen pro sebe, ale i pro rodinné příslušníky.

HOMEOFFICE

Nenutíme nikoho pracovat pouze ve firmě. Máte možnost pracovat na homeoffice.

Dostatek odpočinku

U nás máte denně 50 minut vyhrazených pro odpočinek.

Flexibilita

Volno navíc? Bez problému. Napracujeme to jindy.

Příjemné prostředí

Moderní a bezbariérová budova, velká okna a denní světlo.

Co o Cortexu říkají kolegové?

@milujicortex Na Cortexu se mi líbí, že vždy #delamcomebavi a můžu se dohodnout, jaké práci se budu věnovat. Navíc kolektiv je hodně přátelský, což se projevuje zejména při oblíbených grilovačkách, kdy mi kolegové přenechávají části svých porcí a já #delamcomebavi.

Filip Louzecky
@programator

Začínal jsem jako učitel programování na střední škole a stále mám k výchově programátorů velmi osobní vztah. Jsem rád, že po několika letech programátorské praxe v Cortexu mohu zúročit své znalosti v PHP Academy, kterou spoluorganizuji. V Cortexu dostane každý prostor pro realizaci svých přání a koníčků a to mě baví.

Míra Polák
@programator

Podílím se na vývoji a správě jádra robustního CRM systému CareCloud, snažím se pomoci svým kolegům prostřednictvím #codereview, ovlivňuji rozhodnutí o výběru a implementaci nových technologií a návrhu architektury. Dostávám velký prostor pro svůj programátorský růst a vnímám tuto podporu ze strany firemního managementu. #milujucortex

František Šitner
@programator
CRM CareCloud

Naší vlajkovou lodí je modulární CRM systém, který spravuje “big data” o zákaznících, jejich nákupech a komunikaci, veškerých aktivitách včetně e-shopu či mobilních aplikací v jednom robustním datovém skladu. Mezi základní moduly CRM CareCloud patří DWH, Customer Accounts, E-shop, Reporting, Segmentation, Campaigns, Loyalty Engine, Reservation a Stock management.