+420 266 610 466
info@cortex.cz
fb ln

PHP programátor na prestižním projektu

Pracuj na mezinárodním GOPASS programu

Používej moderní technologie jako je Rabbit MQ nebo Redis

Jeďte dolů

Programování v Cortexu!

Jsme tým seniorních i juniorních PHP developerů a baví nás, že můžeme pracovat v krásné moderní budově pro mezinárodní klientelu, grilovat na terase, houpat se v závěsné síti nebo si udělat pohodlí ve fatboy a navíc nám dobře platí. Máme zadarmo angličtinu, můžeme se vzdělávat, školit a popíjet erární kafíčko.

Cortex je akciovka se stabilním zázemím, která je na trhu už 26 let, přesto jsme pohodová parta, která drží pohromadě a pracuje v neformálním prostředí.

Developerské technologie

U nás budeš pracovat s nejmodernějšími technologiemi a nástroji. Máme rádi chytré, inovativní řešení a proto používáme následující technologie a postupy: Redis, Rabbit MQ, Docker, PHP Unit, Composer, PHPStorm, Continuos Deployment, Git Lab Pipe line, PostgreSQL, Nginx, Cloud, SOLID principy, Design patterns, DRY a Marketing Automation.

Znalost těchto technologií ti urychlí rozjezd na zajímavých projektech, ale tvoji budoucí seniorní kolegové tě do všeho ochotně zasvětí.

Naše technologie na Backendu

Je to práce pro tebe?

Jsi zkušený php programátor, ideálně s rozsáhlejší praxí, a hledáš něco víc než stereotypní práci na jednoduchých webech? Máš za sebou projekty, kde jsi přemýšlel objektově a máš pokročilé zkušenosti s PHP a PostgreSQL? Pak jsi náš člověk! Ozvi se nám, budeš pracovat s nejnovějšími webovými technologiemi.

Uplatníš své znalosti při vývoji unikátních projektů pro mezinárodní klientelu. Čeká tě vývoj nových funkcionalit na jednom z našich nejprestižnějších projektů pro síť lyžařských středisek Tatry Mountain Resorts. Budeš řešit implementaci, optimalizaci a performance webových i databázových systémů s vysokou návštěvností a nadstandardním počtem databázových requestů.

Pro ambiciózního a rychle se učícího juniorního developera máme také volné místo. Pokud chceš na sobě pořádně zapracovat a rychle vyšvihnout mezi programátorskou špičku, tohle je tvá šance!

Co ti nabídneme?

ikona Příspěvek na sport a kulturu

PŘÍSPĚVEK NA SPORT A KULTURU

Podporujeme aktivní životní styl našich zaměstnanců. Bez komplikací a předplacených karet.

ikona Firemní notebook

FIREMNÍ NOTEBOOK

Pro práci z domova máte k dispozici firemní notebook v solidní kondici.

ikona Firemní mobilní tarif

FIREMNÍ MOBILNÍ TARIF

Firemní mobilní neomezený tarif za velmi výhodných podmínek, nejen pro sebe, ale i pro rodinné příslušníky.

ikona Homeoffice

HOMEOFFICE

Nenutíme nikoho pracovat pouze ve firmě. Máte možnost pracovat na homeoffice.

ikona Dostatek odpočinku

Dostatek odpočinku

U nás máte denně 50 minut vyhrazených pro odpočinek.

ikona Flexibilita

Flexibilita

Volno navíc? Bez problému. Napracujeme to jindy.

ikona Příjemné prostředí

Příjemné prostředí

Moderní a bezbariérová budova, velká okna a denní světlo.

Programovat budeš u nás, protože:

1. Získáš systematické vzdělávání a odborný růst, pravidelnou účast na školeních a odborných seminářích. Jsme součástí oborové komunity a naši kolegové – lektoři – vytvořili jedinečný koncept PHP Academy, který úspěšně realizujeme ve školním prostředí.

2. Záleží nám na tom, aby měl každý možnost pracovat na projektech a s technologiemi, které ho baví. Diskutujeme proto společně o využití nástrojů, technologií, metod a postupů, které se stanou standardem při dalším vývoji.

Co o Cortexu říkají kolegové?

@milujicortex Na Cortexu se mi líbí, že vždy #delamcomebavi a můžu se dohodnout, jaké práci se budu věnovat. Navíc kolektiv je hodně přátelský, což se projevuje zejména při oblíbených grilovačkách, kdy mi kolegové přenechávají části svých porcí a já #delamcomebavi.

Filip Loužecký
Filip Louzecky
@programator

Začínal jsem jako učitel programování na střední škole a stále mám k výchově programátorů velmi osobní vztah. Jsem rád, že po několika letech programátorské praxe v Cortexu mohu zúročit své znalosti v PHP Academy, kterou spoluorganizuji. V Cortexu dostane každý prostor pro realizaci svých přání a koníčků a to mě baví.

Míra Polák
Míra Polák
@programator

Podílím se na vývoji a správě jádra robustního CRM systému CareCloud, snažím se pomoci svým kolegům prostřednictvím #codereview, ovlivňuji rozhodnutí o výběru a implementaci nových technologií a návrhu architektury. Dostávám velký prostor pro svůj programátorský růst a vnímám tuto podporu ze strany firemního managementu. #milujucortex

František Šitner
František Šitner
@programator

Pojď s námi pracovat!

Jiří Šulc
Neváhej se nám ozvat na sulc@cortex.cz
nebo jsme na telefonu +420 266 610 465

Práce tě zaujala? Ozvi se nám!

Rádi si s tebou popovídáme.

Super. Jen tak dál!

Děkujeme za odeslání formuláře.
Brzy se ti ozveme. Máš se na co těšit.

CRM CareCloud

Naší vlajkovou lodí je modulární CRM systém, který spravuje “big data” o zákaznících, jejich nákupech a komunikaci, veškerých aktivitách včetně e-shopu či mobilních aplikací v jednom robustním datovém skladu. Mezi základní moduly CRM CareCloud patří DWH, Customer Accounts, E-shop, Reporting, Segmentation, Campaigns, Loyalty Engine, Reservation a Stock management.

Podílej se na PHP Academy!

Vytvořili jsme koncept PHP Academy, který díky skvělé práci našich lektorů posouvá praktické programátorské dovednosti účastníků akademie. Cílem série 10 odborných seminářů PHP Academy je intenzivní formou na atraktivních praktických úlohách procvičit a prohloubit znalosti, seznámit účastníky s OOP v PHP, architekturou aplikací, zranitelnostmi a bezpečností či přístupu k systémové integraci a pomáhat tak s výchovou nové generace šikovných programátorů.

Budeme rádi, když se staneš součástí týmu lektorů a pomůžeš nám s realizací dalších Akademií v různých vzdělávacích institucích a školách se zaměřením na výchovu programátorů.

Academy prezentace